Suphiye Orancı’nın terk ettiği kız kardeşlerden en büyüğü: Babamın kim olduğunu bilmek istemiyorum

 
Ünlü oyuncu Metin Akpınar’ın DNA testiyle kabul ettiği kızları Duygu ve ikizi Sevgi’nin en büyük ablası Furaye, anneleri Suphiye Orancı‘nın kendilerini terk etmesi hakkında, “Kardeşlerim evlatlık verilirken ben yurtta kaldım. Ne yazık ki onlar kadar şanslı değildim. Babamı aramıyorum, anneme çok kırgınım” dedi. 

Metin Akpınar’ın ikiz kızlarının ablası olan Dilara’nın, babasının Uğur Dündar olduğunu iddia etmesinin ardından, en büyük abla Furaye de konuştu.  

Hayat hikâyesini anlatan Furaye, “Ben diğer kardeşlerim gibi şanslı değildim. Onlar iyi ailelere evlatlık verildi. Ben 15 yaşıma kadar yurtlarda kaldım, evlatlık verilemedim. Her şey benim için daha zor, ağır ve travmatik geçti. Neler yaşadığımı anlatmak istemiyorum. O travmalarla yeniden yüzleşmeye gücüm yok” dedi. 

10Haber’den Müge Dağıstanlı’ya konuşan Furaye, “Kardeşlerim Dilara, Sevgi ve Duygu’nun kalbi çok kırık. Onların bu mücadelesine hak veriyorum. Ama ben yaralarımı deşmek, bazı şeyleri araştırmak, öğrenmek ve bilmek istemiyorum. Buna hazır değilim. Belki de artık hiç gerek yok. Babamın kim olduğunu, nerede olduğunu bilmek istemiyorum. Bizi bırakıp giden anneme kızgın değilim. Nefret de etmiyorum. Ama bir evlat olarak çok kırgınım. Bizimle görüşmek isterse ne yaparım bilmiyorum, bilemiyorum. Tek isteğim kurduğum düzenimin, hayatımın alt üst olmaması. İnanın çok huzurlu ve mutluyum. Bunu zor da olsa başardım…” ifadelerini kullandı. 


TIKLAYIN – Gazeteci Uğur Dündar’dan “babalık davası” açıklaması

TIKLAYIN – Sabah gazetesi “Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu’nun ‘Ablamın babası da ünlü’ dediği isim Uğur Dündar” dedi, yalanlama geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x